ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Trzebiatowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Trzebiatowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Trzebiatów? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Trzebiatów dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które cechują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić pewny oraz ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Trzebiatów, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Trzebiatów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Trzebiatowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do