ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sulejówku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sulejówku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Sulejówku? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz imponujące parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Sulejówku znajdziesz wiele wariantów opału, które cechują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość kupić sprawdzony, a zarazem wydajny materiał bez wykorzystywania całego domowego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec na ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Sulejówku, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sulejówek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sulejówku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do