ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Darłowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Darłowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Darłowie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to świetne parametry z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Darłowie dostępnych jest wiele wariantów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość nabyć pewny, a zarazem efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrą praktyką jest ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Darłowo, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Darłowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Darłowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do