ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jaworznie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jaworznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium workowany, który oferujemy w Jaworznie, to doskonałe paliwo o nowoczesnej charakterystyce. Podstawową zaletą wyprodukowanego przez nas węgla ekogroszku jest spełnienie wszelkich wymogów stawianych przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. Warto wśród nich wymienić takie parametry jak ziarno w zakresie 5-25 mm, wartość opałową wyższą lub równą 24 MJ/kg oraz zawartość popiołu, siarki i wilgoci kolejno 12%, 1,2% oraz 15%. Wedle prawa każdy ekogroszek na sprzedaż w Jaworznie oraz innych polskich miastach powinien również charakteryzować się zdolnością spiekania do 25 RI. Nasz najlepszy ekogroszek TOP spełnia wszelkie te założenia z dużym zapasem, dzięki czemu jest jednym z najlepszych w swojej klasie. Co więcej, udowadniamy także, że cena ekogroszku wcale nie musi być zaporowa, gdyż nasze paliwo opałowe odznacza się korzystną ceną zakupu w stosunku do jego jakości.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Nasz ekogroszek jest dedykowany do kotłów 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy. Dzięki nim, podstawową zaletą ekogroszku workowanego jest duża wygoda użytkowania. Odpowiednio pojemny zasobnik w połączeniu z naszym węglem opałowym o niskiej zawartości popiołu sprawia, że kotłownię wystarczy odwiedzić średnio raz na około dwa tygodnie. Nie można jednak zapomnieć o wykonaniu odpowiednich prac konserwacyjnych, które mają podstawowy wpływ na użytkowanie pieca na ekogroszek i jego parametry. Kolejną zaletą dobrego ekogroszku spalanego w kotłach 5 klasy lub ecodesing jest minimalna emisja pyłów do atmosfery (w porównaniu do spalania węgla w kotle zasypowym), dzięki czemu ogrzewanie nim pomieszczeń oraz domów jest ekologiczne i ekonomiczne. Ponadto zautomatyzowane kotły same optymalizują swoją pracę, odpowiadając za prawidłowy przebieg spalania paliw węglowych.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupu ekogroszku workowanego warto zapoznać się z opiniami na jego temat, co ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji. Dodatkowo konieczne jest zwrócenie uwagi na najważniejsze parametry i cechy użytkowe oraz przeczytanie całej etykiety znajdującej się na opakowaniu. Wśród najistotniejszych kwestii można wymienić między innymi ocenę granulacji węgla ekogroszku (powinien mieć niewielką ilość podziarna i nadziarna), zawartość siarki, spiekalność, a także ilość wilgoci całkowitej i wyczuwalnej, nazywanej przemijającą, którą można sprawdzić „na dotyk”. Dużo lepszym rozwiązaniem jest również wybór suchego ekogroszku pakowanego w poręcznych workach niż sprzedawanego luzem. Takie opakowania są wygodne w transporcie i przechowywaniu, a także chronią paliwo przed dostępem wilgoci i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Ostatnią kwestią jest cena ekogroszku, która w naszej firmie jest bardzo korzystna.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek to renomowany producent nowoczesnego paliwa, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dokonujemy selekcji półproduktów na kopalni, a także dbamy o każdy etap produkcji paliwa, w tym również o jego przesiewanie i kruszenie. Dodatkowo do pakowania używany specjalistycznych wagoworkownic, gwarantujących równą ilość ekogroszku workowanego, którego waga zawsze jest zgodna z tą, podaną na opakowaniu. Nasze produkty są badane w laboratoriach przez doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują ich wysoką jakość i doskonałe parametry użytkowe. Ponadto zapewniamy także atrakcyjną cenę za tonę ekogroszku w Jaworznie.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jaworzno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jaworznie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Możesz także stać się oficjalnym dystrybutorem ekogroszku workowanego w Jaworznie i okolicach, gdyż zapewniamy stałą dostawę najwyższej jakości paliwa, co może wiązać się z rozwojem prowadzonej firmy lub pomysłem na założenie nowej działalności gospodarczej. Pomagamy w stworzeniu profesjonalnego biznesplanu oraz przekazujemy wszelkie informacje, które mają znaczenie w tej branży. Aby stać się dystrybutorem wystarczy mieć do dyspozycji utwardzony plac oraz wózki widłowe i samochody z dźwigiem HDS lub windą. Prowadząc nasz hurt zapewniamy ceny hurtowe ekogroszku, które są dedykowane przedsiębiorcom oraz instytucjom potrzebującym dużej ilości paliwa w sezonie grzewczym.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do