ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Dębnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Dębnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Dębno? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Dębno dostępnych jest wiele wariantów paliwa, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić pewny i wydajny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Dębnie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Dębno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Dębnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do