ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Trzebnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Trzebnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Trzebinia? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Trzebinia możesz znaleźć wiele typów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić pewny i ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Trzebinia, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Trzebinia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Trzebnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do