ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kłodawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kłodawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Kłodawie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgotność oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w mieście Kłodawa możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić sprawdzony i wydajny materiał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kłodawa, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kłodawa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kłodawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do