ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kraśniku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kraśniku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Kraśnik? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie odznacza się już od pierwszych momentów używania o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Kraśniku dostępnych jest kilka typów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić pewny oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kraśnik, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kraśnik

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kraśniku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do