ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chrzanowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chrzanowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Chrzanów? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w Chrzanowie dostępnych jest wiele wariantów opału, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić pewny oraz wydajny opał bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miastach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Chrzanów, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chrzanów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chrzanowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do