ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szczecinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szczecinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Produkowany i konfekcjonowany przez TOP ekogroszek węgiel kamienny w postaci premium ekogroszku może poszczycić się parametrami wykraczającymi poza normy ustalone w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych, czyli uziarnienie 5-25 mm, wartość opałową ponad 24 MJ/kg, 12% zawartości popiołu i 1,2% siarki, wilgotność do 15%, a zdolność spiekania do 25 RI. Niewykluczone, że jest to obecnie jakościowo najlepszy ekogroszek trafiający do mieszkańców Szczecina. Oferujemy klientom zarówno ekogroszek workowany, jak i luzem. Są one sprzedawane bezpośrednio w punktach sprzedażowych na terenie Szczecina oraz za pośrednictwem naszej strony firmowej. W punktach sprzedaży ceny ekogroszku, zarówno luzem jak i workowanego, są bardzo korzystne w stosunku do jego wysokiej jakości. Zapraszamy do kupna naszego ekogroszku, sprzedaż którego w wielu punktach odbywa się całodobowo.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Zalety ekogroszku, najnowocześniejszego dziś paliwa z węgla kamiennego, w pełni ujawniają się w specjalnych piecach. Najlepsze chyba piece na ekogroszek to piece klasy 5, wyposażone w podajniki rynnowe bądź rusztowe. Piece te zapewniają znacznie ograniczoną emisję dymu oraz pyłów, sprzyjając dzięki temu ochronie środowiska, a także pozwalają na maksymalne wykorzystanie zalet ekogroszku. Dzięki coraz bardziej zaawansowanym systemom sterującym piece umożliwiają optymalne dozowanie i spalanie paliwa, co sprzyja znaczącej redukcji kosztów ogrzewania wnętrz oraz podgrzewania wody. Nowoczesny węgiel opałowy w postaci ekogroszku ulega niemal całkowitemu spaleniu, co oznacza minimalne ilości popiołu. Tak wysokiej jakości paliwo to także oszczędność czasu koniecznego do obsługi pieca i całego systemu ciepłowniczego, ich czyszczenia i konserwacji, a także gwarancja znacznie dłuższej żywotności urządzeń. Naprawdę dobry ekogroszek od TOP ekogroszek jest więc wydajny i ekonomiczny. Sprzedawany jest zarówno luzem, jak i jako ekogroszek workowany.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Cechy naprawdę dobrego jakościowo ekogroszku to przede wszystkim równa granulacja, czyli niska zawartość podziarna i nadziarna, a także możliwie najniższa wilgotność przemijająca. O wysokiej jakości węgla ekogroszku decydują także jego spiekalność, zasiarczenie oraz wilgoć całkowita, jednak te parametry można określić tylko w laboratorium. Szczególnie istotna jest niska wilgotność, bowiem tylko suchy ekogroszek jest pełnowartościowym paliwem. Firma TOP ekogroszek oferuje w sprzedaży w Szczecinie najwyższej jakości ekogroszek workowany oraz luzem. Jeśli chodzi o stosunek ceny ekogroszku luzem i workowanego do ich jakości, to bardziej opłacalne jest kupowanie paliwa konfekcjonowanego. Różnica cen jest nieznaczna, lecz worek pozwala utrzymać wszystkie parametry paliwa przez znacznie dłuższy czas. Ponadto jednorazowy, polipropylenowy worek z nazwą producenta TOP ekogroszek stanowi gwarancję jakości i oryginalności produktu. Zalety naszego produktu niewątpliwie pozwolą mieszkańcom Szczecina na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Pozytywne opinie o ekogroszku naszej produkcji z pewnością nie są więc przesadzone.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Firma TOP ekogroszek, doświadczony producent ekogroszku, dba o najwyższą jakość produktu. Składa się na to staranna selekcja surowca, obróbka: kruszenie, przesiewanie, workowanie przy użyciu legalizowanych wagoworkownic, odmierzających dokładnie 25 kilogramów. Dzięki temu odbiorcy w Szczecinie mogą liczyć na najwyższej jakości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem po atrakcyjnych cenach. Worki polipropylenowe zapewniają oddychanie ekogroszku, cena za tonę którego jest zatem ceną czystego, suchego produktu. Aby dostarczać klientom optymalnej jakości ekogroszek, producent bada każdą partię towaru w odpowiednich laboratoriach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szczecin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szczecinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Często ogrzanie jakiejś nieruchomości lub podgrzanie wody wymaga ogromnych ilości paliwa. Wystarczy wówczas skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się o warunkach zakupu ekogroszku workowanego albo sprzedawanego luzem po cenach hurtowych. Osoby lub firmy prowadzące działalność w Szczecinie lub okolicach, dysponujące utwardzonym placem, wózkiem widłowym, samochodem z HDS-em, zachęcamy do dystrybucji naszych produktów. TOP ekogroszek udzieli pomocy w podjęciu i prowadzeniu tego przedsięwzięcia, wyposaży w banery reklamowe w rodzaju hurt ekogroszek lub ekogroszek ceny hurtowe, będzie regularnie dostarczać towar.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do