ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Myślenicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Myślenicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Myślenice? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgotność czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Myślenicach możesz znaleźć wiele typów paliwa, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić pewny oraz efektywny opał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w licznych miastach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Myślenice, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Myślenice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Myślenicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do