ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Augustowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Augustowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Augustowie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Augustów możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość kupić dobry oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Augustów, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Augustów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Augustowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do