ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gdańsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gdańsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium to nowoczesne paliwo węglowe, dedykowane dla wielbicieli wysokiej jakości opału w korzystnej cenie. Nasz ekogroszek workowany sprzedawany w Gdańsku charakteryzuje się między innymi wysokimi parametrami, które znacznie przewyższają te znajdujące w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. W założeniu najlepszy ekogroszek powinien mieć uziarnienie w zakresie 5-25 mm i charakteryzować się wartością opałową na poziomie równym lub wyższym niż 24 MJ/kg. Ponadto węgiel ekogroszek nie może zawierać więcej niż 12% popiołu, 1,2% siarki oraz 15% wilgoci, a przy tym także zdolność spiekania musi być niższa lub równa 25 RI. Nasz TOP ekogroszek na sprzedaż w Gdańsku jest oceniany jako jeden z najlepszych, dlatego z pewnością warto go zakupić i ogrzewać swoje pomieszczenia w tani i zarazem także efektywny sposób. Co więcej, cena ekogroszku również nie należy do wysokich.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek ma wiele zalet, które zdecydowanie warto poznać jeszcze przed zakupem. TOP ekogroszek workowany jest przeznaczony do spalania w kotłach 5 klasy oraz ecodesign, które dzięki zastosowaniu podajników rusztowych lub rynnowych same optymalizują swoją wydajność i proces spalania w najoptymalniejszych możliwych warunkach. Węgiel opałowy ekogroszek to także bardzo wygodne paliwo węglowe, gdyż kotłownie wystarczy odwiedzać średnio jeden raz na około dwa tygodnie w celu uzupełnienia zasobnika o odpowiedniej pojemności. Piec na ekogroszek warto jednak czyścić zgodnie z zaleceniami producenta i wykonywać na czas wszelkie czynności serwisowe.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupu węgla ekogroszku warto zwrócić uwagę na jego podstawowe właściwości, dzięki czemu wybrane paliwo z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Do najważniejszych kwestii należy przede wszystkim ocena granulacji, która powinna być równa z niewielką ilością podziarna i nadziarna. Istotna jest również wilgoć i wilgotność przemijająca, zawartość siarki, wilgoć całkowita oraz spiekalność. Wszelkie informacje warto sprawdzić z etykietą i certyfikatami. Podczas zakupu doskonałym rozwiązaniem jest również zapoznanie się z opiniami o ekogroszku workowanym, które są wystawiane przez klientów mogących potwierdzić jakość i właściwości danego paliwa. Decydując się na zakup w naszej firmie TOP Ekogroszek można mieć pewność, że wybrany suchy ekogroszek będzie miał korzystną cenę i spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Nasza firma jest renomowanym producentem ekogroszku workowanego w Gdańsku, od lat działającym na polskim rynku. Oferujemy najwyższej jakości nowoczesne paliwo, które jest certyfikowane i zapewni doskonałe właściwości grzewcze. Dokonujemy selekcji półproduktów na kopalni, a także dbamy o każdy etap produkcji, w tym o staranne przesiewanie, kruszenie i workowanie za pomocą wagoworkownic. Gwarantujemy także atrakcyjną cenę za tonę ekogroszku, który jest badany w laboratoriach i pakowany w worki zabezpieczające przed wilgocią.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gdańsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gdańsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W naszej firmie oferujemy również ceny hurtowe ekogroszku w Gdańsku, które są dedykowane dla przedsiębiorców, inwestorów oraz właścicieli wielkopowierzchniowych obiektów, takich jak szkoły, przedszkola, hotele czy galerie handlowe. Ekogroszek workowany w ich przypadku będzie doskonałą inwestycją. Ponadto oferujemy również możliwość stania się dystrybutorem. Do hurtu ekogroszkiem niezbędny będzie utwardzony plac i odpowiednie urządzenia, w tym wózek widłowy, samochód z HDS lub z windą. Nasza firma przekaże wszelkie know-how oraz zagwarantuje stałą dostawę towaru, a specjaliści chętnie pomogą w biznesplanie i w przygotowaniu działań reklamowych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do