ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kościanie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kościanie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Kościan? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Kościan znajdziesz kilka typów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny, a zarazem efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed przejściem do używania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kościanie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kościan

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kościanie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do