ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brzezinach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brzezinach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Brzeziny? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To również mniejsza wilgotność i lepsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Brzezinach możesz znaleźć kilka wariantów materiału opałowego, które odznaczają się różnymi cechami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec na ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed przejściem do używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Brzeziny, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań i doskonałe parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brzeziny

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brzezinach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do