ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gostyniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gostyniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Gostyniu? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to także mniejsza wilgoć czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Gostyniu można zaopatrzyć się w kilka rodzajów materiału opałowego, które cechują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić sprawdzony i efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Gostyniu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gostyń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gostyniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do