ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Międzychodzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Międzychodzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Międzychód? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w Międzychodzie znajdziesz kilka wariantów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry, a jednocześnie efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Międzychód, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są przede wszystkim najwyższy poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Międzychód

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Międzychodzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do