ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Witkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Witkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Witkowie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Witkowo znajdziesz kilka wariantów materiału opałowego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić sprawdzony i efektywny materiał bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto również poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Witkowo, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Witkowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Witkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do