ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Koźminie Wielkopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Koźminie Wielkopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Koźminie Wielkopolskim? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Koźminie Wielkopolskim znajdziesz kilka typów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić dobry i ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec wykorzystujący ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z produktów renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Koźmin Wielkopolski, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Koźmin Wielkopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Koźminie Wielkopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do