ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jędrzejowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jędrzejowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Jędrzejów? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w Jędrzejowie możesz znaleźć kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co możesz nabyć dobry oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Jędrzejów, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jędrzejów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jędrzejowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do