ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sulejowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sulejowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w Sulejowie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość i niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza wilgoć czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w mieście Sulejów dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które cechują się różnymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego domowego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Sulejów, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sulejów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sulejowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do