ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Myśliborzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Myśliborzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Myślibórz? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Myślibórz można zakupić kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony i efektywny opał bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Myśliborzu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Myślibórz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Myśliborzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do