ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łapach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łapach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Łapy? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Łapy można nabyć kilka typów paliwa, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić sprawdzony i ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto przeanalizować jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem używania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Łapy, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łapy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łapach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do