ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czaplinku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czaplinku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Czaplinku? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Czaplinku można nabyć kilka odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić pewny oraz wydajny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest także poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Czaplinek, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czaplinek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czaplinku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do