ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bobolicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bobolicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Bobolicach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to także mniejsza zawartość wilgoci oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i składach opału w Bobolicach znajdziesz wiele odmian opału, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość nabyć pewny, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w Bobolicach, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bobolice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bobolicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do