ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wałbrzychu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wałbrzychu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Wałbrzych? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to także mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Wałbrzych dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które odznaczają się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu każdy klient ma możliwość zakupić sprawdzony i ekonomiczny materiał bez konieczności nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed zakupem warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Wałbrzychu, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wałbrzych

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wałbrzychu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do