ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Puławach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Puławach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Puławy? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Puławy znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić dobry, a zarazem wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania domowego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Puławach, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Puławy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Puławach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do