ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chojnowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chojnowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Chojnów? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas charakteryzuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Chojnów znajdziesz wiele odmian opału, które cechują się odmiennymi cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć dobry i ekonomiczny opał bez nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Chojnów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chojnów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chojnowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do