ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Oświęcimiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Oświęcimiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Oświęcim? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Oświęcimiu dostępnych jest kilka rodzajów opału, które charakteryzują się innymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest także poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest użycie oferty renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Oświęcimiu, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Oświęcim

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Oświęcimiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do