ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ustrzykach Dolnych.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ustrzykach Dolnych i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Ustrzykach Dolnych? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Ustrzykach Dolnych znajdziesz wiele odmian materiału opałowego, które cechują się innymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć dobry i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Przed przejściem do używania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy także poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Ustrzykach Dolnych, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ustrzyki Dolne

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ustrzykach Dolnych? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do