ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zabrzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zabrzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Zabrzu? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Zabrze dostępnych jest wiele rodzajów opału, które cechują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić sprawdzony, a zarazem wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Zabrze, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zabrze

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zabrzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do