ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żninie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żninie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Żninie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące cechy techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższa wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i fizycznych placówkach w Żninie znajdziesz kilka wariantów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość nabyć dobry i wydajny opał bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest również poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz innych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Żnin, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żnin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żninie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do