ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Włodawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Włodawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Włodawa? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na serwisie internetowym i magazynach w mieście Włodawa dostępnych jest kilka typów paliwa, które charakteryzują się innymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach w naszym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest użycie produktów renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany we Włodawie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim wysoki standard oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Włodawa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Włodawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do