ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubawce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubawce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Lubawce? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów używania znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także mniejsza zawartość wilgoci i lepsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Lubawce można nabyć kilka typów materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić dobry, a zarazem ekonomiczny opał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Lubawka, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubawka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubawce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do