ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Staszowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Staszowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Staszowie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Staszów można zakupić wiele rodzajów opału, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, przez co możesz kupić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Staszowie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Staszów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Staszowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do