ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kcyni.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kcyni i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Kcyni? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w mieście Kcynia możesz znaleźć kilka typów paliwa, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić pewny oraz ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrą praktyką jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kcynia, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kcynia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kcyni? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do