ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czersku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czersku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Czersk? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania o wiele większą wartością opałową. To również niższa wilgotność i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych placówkach w Czersku znajdziesz wiele wariantów paliwa, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć pewny, a zarazem ekonomiczny materiał bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Czersk, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czersk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czersku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do