ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mszczonowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mszczonowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Mszczonowie? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Mszczonów możesz znaleźć kilka typów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić dobry i wydajny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy produkt, należy wziąć pod uwagę jego parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Mszczonowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mszczonów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mszczonowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do