ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gubinie .
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gubinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Gubinie ? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Gubinie można zaopatrzyć się w kilka wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić dobry i wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach w całym kraju, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, warto dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Gubin, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gubin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gubinie ? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do