ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Skarszewach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Skarszewach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Skarszewach? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to także niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i magazynach w Skarszewach dostępnych jest kilka odmian opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość kupić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Skarszewy, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności najwyższy standard oferowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Skarszewy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Skarszewach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do