ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kwidzynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kwidzynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Kwidzyn? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To także mniejsza wilgoć i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Kwidzyn dostępnych jest wiele rodzajów materiału opałowego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić dobry i efektywny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kwidzyn, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kwidzyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kwidzynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do