ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Skoczowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Skoczowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Skoczowie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. To również mniejsza wilgotność oraz lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i magazynach w Skoczowie można zakupić kilka odmian paliwa, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno jest stałe – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny i wydajny materiał bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Skoczowie, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Skoczów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Skoczowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do