ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Białej Podlaskiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Białej Podlaskiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Ekogroszek premium TOP to rozwiązanie przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej jakości i korzystnych warunków współpracy. Właśnie dlatego ekogroszek workowany naszej produkcji charakteryzuje się między innymi spełnieniem wszelkich obowiązujących norm jakościowych, stawianych przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. Wedle rozporządzenia, każdy węgiel ekogroszek wykonany z węgla kamiennego powinien mieć uziarnienie w zakresie 5-25 mm, wartość opałową wyższą niż 24 MJ/kg, a przy tym także zawierać nie więcej niż 12% popiołu i nie więcej niż 1,2% siarki. Zawartość wilgoci nie powinna przekraczać 15%, a zdolność spiekania powinna wynosić maksymalnie 25 RI. Ekogroszek na sprzedaż w Białej Podlasce naszej produkcji jest jednym z najlepszych w swojej klasie, dlatego sięgają po niego klienci zainteresowani wysoką jakością premium bez jakichkolwiek kompromisów i półśrodków. Co ciekawe jednak, ceny ekogroszku w Białej Podlasce naszej produkcji są ustalone na przystępnym poziomie, dlatego może sobie na niego pozwolić praktycznie, każdy właściciel kotła odpowiedniej klasy.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Węgiel TOP Ekogroszek to jedno z najnowocześniejszych paliw opałowych, które cechuje wiele istotnych parametrów użytkowych. Warto wyróżnić między innymi niską emisję pyłów do atmosfery oraz wysoki stopień automatyzacji i ekonomię. Zastosowanie odpowiedniego pieca na ekogroszek klasy 5 oraz ecodesign, wyposażonego w podajnik rusztowy lub rynnowy, gwarantuje wygodę podczas jego użytkowania – kotłownię wystarczy bowiem odwiedzać raz na dwa tygodnie, nie rzadziej jednak niż zaleca producent. Spalanie ekogroszku workowanego jest także optymalne i wydajne, gdyż piec sam reguluje swoją pracę. Należy jednak w dalszym ciągu wykonywać wszelkie niezbędne czynności okresowe związane z jego eksploatacją, zawsze zgodnie z zaleceniami producenta danego kotła. Warto jednak wiedzieć, że dobry ekogroszek to węgiel opałowy, który powinien cechować się jak najwyższą jakością, aby móc spełnić wszelkie oczekiwania współczesnych klientów.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup ekogroszku jest dla wielu osób trudnym i czasochłonnym zadaniem, które na szczęście da się zdecydowanie ułatwić poprawnie oceniając jego parametry użytkowe. Ekogroszek workowany powinien mieć między innymi jak najrówniejszą granulację i jak najmniejszą ilość nadziarna, które może stanowić duży problem dla podajnika kotła klasy 5 i ecodesign. Warto także ocenić węgiel ekogroszek pod kątem jego wilgoci (także przemijającej) oraz dokładnie przeczytać etykietę znajdującą się na worku. Powinny znaleźć się na niej takie dane jak zawartość siarki oraz wilgoci całkowitej, a także spiekalność. Te parametry są najistotniejsze z punktu widzenia klienta, dlatego powinno się im poświęcić zdecydowanie najwięcej czasu. Warto także zdecydować się na zakup suchego ekogroszku w workach, które dają gwarancję zachowania jego optymalnej wilgoci. Worki skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, a przy tym także odprowadzają na zewnątrz jego nadmiar. Wiele osób sprawdza także opinie o ekogroszku w internecie, które bywają bardzo pomocne. Ekogroszek TOP jest dowodem na to, że cena ekogroszku premium wcale nie musi być wygórowana.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek oferowany w Białej Podlasce to paliwo o doskonałej relacji ceny do jakości, dlatego jest szczególnie często wybierany przez bardzo wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej i bezkompromisowej jakości. Jako producent ekogroszku z wysokiej półki dokonujemy między innymi selekcji półproduktów już na kopalni, a workowanie przeprowadzamy przy użyciu certyfikowanych i profesjonalnych wagoworkownic. Gwarantują one zawsze identyczną ilość ekogroszku workowanego w opakowaniu, która jest zgodna z deklaracją na etykiecie. TOP Ekogroszek w niskiej cenie za tonę jest zbadany w akredytowanych laboratoriach, a do jego pakowania wykorzystujemy nowoczesne worki polipropylenowe, które zapewniają odpowiednią regulację wilgoci i temperatury w każdych warunkach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Biała Podlaska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Białej Podlaskiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy także hurt ekogroszku w Białej Podlasce, dedykowany właścicielom bardzo dużych obiektów firmowych lub wielorodzinnych gospodarstw domowych, które zużywają duże ilości tego nowoczesnego paliwa węglowego. Ekogroszek w cenach hurtowych jest zawsze opłacalnym i ekonomicznym wyborem w każdym przypadku i warto przemyśleć jego zakup. Nasz ekogroszek workowany dedykujemy także dla dystrybutorów, którzy chcą sprzedawać go w swoim zakresie, wykorzystując naszą wiedzę oraz know-how zdobyte przez wiele lat działalności. Z chęcią zaopatrzymy Cię w towar i pomożemy w odpowiednim rozplanowaniu łańcuchu dostaw. Oczekujemy jedynie posiadania odpowiednich urządzeń, takich jak wózek widłowy i samochód HDS, a także dużego placu z utwardzoną nawierzchnią.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do