ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Złotowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Złotowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Złotów? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego atuty to również niższa wilgoć i lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w mieście Złotów można zakupić kilka typów paliwa, które odznaczają się różnymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić pewny i wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy także poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Złotowie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Złotów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Złotowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do