ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Strzelcach Krajeńskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Strzelcach Krajeńskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Strzelcach Krajeńskich? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Strzelce Krajeńskie znajdziesz kilka odmian paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny oraz efektywny opał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest także poznać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Strzelcach Krajeńskich, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Strzelce Krajeńskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Strzelcach Krajeńskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do