ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Malborku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Malborku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Malborku? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i magazynach w Malborku znajdziesz kilka rodzajów opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy również sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w Malborku, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy standard i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Malbork

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Malborku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do