ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kolbuszowej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kolbuszowej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Kolbuszowej? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz imponujące parametry techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów używania znacznie większą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie online i składach opału w Kolbuszowej znajdziesz wiele typów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zakupić dobry, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kolbuszowej, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kolbuszowa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kolbuszowej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do