ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Myszkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Myszkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Myszków? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się już od pierwszych momentów stosowania o wiele większą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Myszkowie znajdziesz wiele rodzajów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić sprawdzony oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie oferty renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Myszków, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności wysoki standard oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Myszków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Myszkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do