ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Polkowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Polkowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Polkowice? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Polkowice można zaopatrzyć się w kilka wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić dobry oraz ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w całym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany kocioł na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Polkowice, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Polkowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Polkowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do