ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Markach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Markach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Marki? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na serwisie internetowym i składach opału w Markach można nabyć kilka typów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Markach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Marki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Markach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do